Sülearvuti Gigabyte AERO 15 OLED KC-8DE5130SP 15,6" UHD OLED i7-10870H RTX3060P 16GB RAM 512GB SSD W10P
Tootekood: AERO 15 OLED KC-8DE5130SP GTIN: 4719331952136
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AERO 15 OLED KC-8DE5130SP |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-02-03 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib