Sülearvuti Acer Predator Triton 300SE i5-11300H 16GB/512GB SSD 14" FHD 144Hz RTX3060 W10
Tootekood: NH.QBJEV.003 GTIN: 4710886425304
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QBJEV.003 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-02-10 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib