Sülearvuti MSI GF75 Thin 10UEK|CPU i7-10750H|2600 MHz|17.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|3200 MHz|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 3060 Max-Q|6GB|ENG|Windows 10 Home
Sülearvuti MSI GF75 Thin 10UEK|CPU i7-10750H|2600 MHz|17.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4|3200 MHz|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 3060 Max-Q|6GB|ENG|Windows 10 Home
Tootekood: GF75THIN10UEK-004NL
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GF75THIN10UEK-004NL |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-02-19 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib