Sülearvuti Gigabyte AORUS 15P KC-8DE2130SH 15,6" FHD 240Hz i7-10870H RTX3060 16GB RAM 512GB SSD W10
Tootekood: AORUS 15P KC-8DE2130SH GTIN: 4719331953188
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AORUS 15P KC-8DE2130SH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-03-04 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib