Sülearvuti MSI GF75 Thin 10UEK-054 17,3" i7-10750H RTX3060 6GB VRAM 16GB RAM 512GB SSD FreeDOS
Tootekood: 0017F5-054 GTIN: 4719072791872
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 0017F5-054 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-03-04 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib