Sülearvuti MSI Gaming GF65 10UE-051XPL 15,6" 1920 x 1080 i7 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax)
Sülearvuti MSI Gaming GF65 10UE-051XPL 15,6" 1920 x 1080 i7 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax)
Tootekood: 10UE-051XPL GTIN: 4719072789374
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 10UE-051XPL |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-03-10 |




Miks on esialgses kirjelduses kirjas 2GB SSD kui tegelikult 512GB