Sülearvuti Acer Nitro AN515-55 15.6 144hz i5-10300H 8GB 512SSD RTX3060
Tootekood: NH.QB2EL.004 GTIN: 4710886410003
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QB2EL.004 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-04-07 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib