Sülearvuti Gigabyte G5 KC Black | G5 KC Black, 15.6 ", IPS, FHD, 144 Hz, 1920 x 1080 pixels, Anti-glare, Intel Core i5, i5-10500H, 16 GB, DDR4, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060P, No ODD, DOS, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Sülearvuti Gigabyte G5 KC Black | G5 KC Black, 15.6 ", IPS, FHD, 144 Hz, 1920 x 1080 pixels, Anti-glare, Intel Core i5, i5-10500H, 16 GB, DDR4, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060P, No ODD, DOS, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s), Battery warranty 12 month(s)
Tootekood: 5EE2130SD GTIN: 4719331814526
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5EE2130SD |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-04-16 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib