Sülearvuti Gigabyte G5 KC-5DE2130SD 15,6" FHD i5-10500H RTX3060 16GB RAM 512GB SSD
Tootekood: G5-KC-5DE2130SD GTIN: 4719331814564
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G5-KC-5DE2130SD |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-04-17 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib