Sülearvuti Acer Nitro 5 AN517-52-555T 17,3" FHD IPS i5-10300H RTX3060 8GB RAM 512GB SSD W10
Tootekood: NH.QAWEV.004 GTIN: 4710886370826
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QAWEV.004 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-04-17 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib