Sülearvuti Gigabyte AORUS 15G KC Black
Tootekood: 8EE2130SH GTIN: 4719331952914
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 8EE2130SH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-03-06 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib