Sülearvuti Acer nitro|an517-52-54m8|i5-10300|17.3"| 8gb|ssd 512gb|rtx 3060|6gb|eng|windows 10 home|black|2.2 kg|nh.qawel.002
Sülearvuti Acer nitro|an517-52-54m8|i5-10300|17.3"| 8gb|ssd 512gb|rtx 3060|6gb|eng|windows 10 home|black|2.2 kg|nh.qawel.002
Tootekood: NH.QAWEL.002 GTIN: 4710886409991
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QAWEL.002 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-04-17 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib