Sülearvuti Acer Nitro 5 AN517-52-74G2 Obsidian Black | Nitro 5 AN517-52-74G2 Obsidian Black, 17.3 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Intel Core i7, i7-10750H, 8 GB, DDR4, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, GDDR6, 6 GB, NoOS, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s)
Sülearvuti Acer Nitro 5 AN517-52-74G2 Obsidian Black | Nitro 5 AN517-52-74G2 Obsidian Black, 17.3 ", IPS, Full HD, 1920 x 1080 pixels, Intel Core i7, i7-10750H, 8 GB, DDR4, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce RTX 3060, GDDR6, 6 GB, NoOS, 802.11ax, Bluetooth version 5.0, Keyboard language English, Keyboard backlit, Warranty 24 month(s)
Tootekood: NH.QAWEP.004 GTIN: 4710886363514
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QAWEP.004 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-05-07 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib