Sülearvuti Gigabyte Aorus 15P KC | Gaming | Aorus | 15P KC | CPU Core i7 | i7-10870H | 2200 MHz | Screen 15.6" | Resolution 1920x1080 | Screen type Non-Glare IPS 240Hz | RAM 16GB | Max 64GB | Memory slots 2 | DDR4 | Frequency speed 3200 MHz | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce RTX 3060 | 6GB | LAN 2.5 Gigabit | Keyboard ENG | Keyboard backlight | 1xHDMI | 1xMini DisplayPort | 1xAudio-Out | 1xUSB type C | 3xUSB 3.2 | 1xRJ45 | Card Reader SD Card | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Windows 10 Home | Width 357 mm
Sülearvuti Gigabyte Aorus 15P KC | Gaming | Aorus | 15P KC | CPU Core i7 | i7-10870H | 2200 MHz | Screen 15.6" | Resolution 1920x1080 | Screen type Non-Glare IPS 240Hz | RAM 16GB | Max 64GB | Memory slots 2 | DDR4 | Frequency speed 3200 MHz | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce RTX 3060 | 6GB | LAN 2.5 Gigabit | Keyboard ENG | Keyboard backlight | 1xHDMI | 1xMini DisplayPort | 1xAudio-Out | 1xUSB type C | 3xUSB 3.2 | 1xRJ45 | Card Reader SD Card | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Windows 10 Home | Width 357 mm
Tootekood: AORUS15PKC GTIN: 4719331953171
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AORUS15PKC |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 64GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| HDMI | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Toode lisatud | 2021-06-04 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib