Sülearvuti Acer Nitro AN517-41-R2LX | Gaming Nitro | Ryzen 5 5600H | 3300 MHz | Screen 17.3" | Resolution 1920x1080 | Screen type Non-Glare IPS 144Hz | RAM 8GB | DDR4 | Frequency speed 3200 MHz | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce RTX 3060 | 6GB | LAN Gigabit | Keyboard ENG | Keyboard backlight | Battery run time up to 9 hours | 4 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 1xUSB type C | 3xUSB 3.2 | 1xRJ45 | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Windows 10 Home | Black |
Sülearvuti Acer Nitro AN517-41-R2LX | Gaming Nitro | Ryzen 5 5600H | 3300 MHz | Screen 17.3" | Resolution 1920x1080 | Screen type Non-Glare IPS 144Hz | RAM 8GB | DDR4 | Frequency speed 3200 MHz | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce RTX 3060 | 6GB | LAN Gigabit | Keyboard ENG | Keyboard backlight | Battery run time up to 9 hours | 4 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 1xUSB type C | 3xUSB 3.2 | 1xRJ45 | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Windows 10 Home | Black |
Tootekood: NH.QAREL.002 GTIN: 4710886409984
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QAREL.002 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-06-10 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib