Sülearvuti Asus ROG Strix G15 15.6 "FHD R7-5800H 16GB / 512GB SSD RTX3060 Win10 G513QM-HN064T
Tootekood: 90NR0572-M00970 GTIN: 4711081121046
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0572-M00970 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-06-15 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib