Sülearvuti Acer Nitro AN515-45 15.6 144Hz R5 5600H 8GB 512SSD RTX3060 W10 NH.QBCEL.003
Tootekood: NH.QBCEL.003 GTIN: 4710886410010
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QBCEL.003 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-07-01 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib