Sülearvuti MSI GF75 Thin 10UEK-039XPL 17.3 144hz i5-10500H 8GB 512SSD RTX3060 EN DOS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-07-02 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib