Sülearvuti Acer Nitro 5
Tootekood: NH.QAREL.003 GTIN: 4710886428350
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QAREL.003 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| USB-C | Jah |
| Toode lisatud | 2021-07-22 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib