Sülearvuti Acer Nitro AN515-45-R3PD | Gaming | Nitro | AN515-45-R3PD | CPU Ryzen 7 | 5800H | 3200 MHz | Screen 15.6" | Resolution 1920x1080 | Screen type Non-Glare IPS 144Hz | RAM 8GB | DDR4 | Frequency speed 3200 MHz | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce RTX 3060 | 6GB | LAN Gigabit | Keyboard ENG | Keyboard backlight | Battery run time up to 10 hours | 4 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 1xUSB type C | 3xUSB 3.2 | 1xRJ45 | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Black | Width 363.4 mm |
Sülearvuti Acer Nitro AN515-45-R3PD | Gaming | Nitro | AN515-45-R3PD | CPU Ryzen 7 | 5800H | 3200 MHz | Screen 15.6" | Resolution 1920x1080 | Screen type Non-Glare IPS 144Hz | RAM 8GB | DDR4 | Frequency speed 3200 MHz | SSD 512GB | Graphics Discrete | VGA card NVIDIA GeForce RTX 3060 | 6GB | LAN Gigabit | Keyboard ENG | Keyboard backlight | Battery run time up to 10 hours | 4 cells | 1xHDMI | 1xAudio-Out | 1xUSB type C | 3xUSB 3.2 | 1xRJ45 | Wireless LAN 802.11ax | Bluetooth | Microphone Built-in | Speakers | WebCam | Black | Width 363.4 mm |
Tootekood: NH.QBCEL.002 GTIN: 4710886409885
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QBCEL.002 |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-07-30 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib