Sülearvuti HP 15-en1019na Ryzen | OMEN 7 5800H octa/ 15.6 FHD AG 144Hz/ 16GB/ 512GB PCIe/ No ODD/ RTX 3060 6GB/ Mica Silver/ KBD BL-RGB 4Zone UK/ W10H6
Sülearvuti HP 15-en1019na Ryzen | OMEN 7 5800H octa/ 15.6 FHD AG 144Hz/ 16GB/ 512GB PCIe/ No ODD/ RTX 3060 6GB/ Mica Silver/ KBD BL-RGB 4Zone UK/ W10H6
Tootekood: 3D6F6EA#ABU GTIN: 195908286028
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 3D6F6EA#ABU |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2021-08-05 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib