Sülearvuti HP 15-ek1006na i7-10750H | OMEN octa/ 15.6 FHD AG 144Hz/ 8GB/ 512GB PCIe/ No ODD/ RTX 3060 6GB/ Shadow black/ KBD BL-R 1Zone UK/ W10H6
Sülearvuti HP 15-ek1006na i7-10750H | OMEN octa/ 15.6 FHD AG 144Hz/ 8GB/ 512GB PCIe/ No ODD/ RTX 3060 6GB/ Shadow black/ KBD BL-R 1Zone UK/ W10H6
Tootekood: 3B0G2EA#ABU GTIN: 195908228851
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 3B0G2EA#ABU |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 750GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-08-05 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib