Sülearvuti MSI Gaming GF75 10UEK-039XPL Thin DDR4-SDRAM Notebook 43.9 cm (17.3") 1920 x 1080 pixels 10th gen Intel® Core™ i5 8 GB 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
Sülearvuti MSI Gaming GF75 10UEK-039XPL Thin DDR4-SDRAM Notebook 43.9 cm (17.3") 1920 x 1080 pixels 10th gen Intel® Core™ i5 8 GB 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
Tootekood: GF7510UEK-039XPL GTIN: 4719072789480
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GF7510UEK-039XPL |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-08-22 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib