Sülearvuti MSI Gaming GF65 10UE-272XPL Thin Notebook 39.6 cm (15.6") Full HD 10th gen Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
Sülearvuti MSI Gaming GF65 10UE-272XPL Thin Notebook 39.6 cm (15.6") Full HD 10th gen Intel® Core™ i5 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Black
Tootekood: GF65 10UE-272XPL GTIN: 4719072825225
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GF65 10UE-272XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2021-09-06 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib