Sülearvuti MSI GF75 Thin 17.3" FullHD, Core i5-10500H, RAM: 8GB, SSD: 512GB, Nvidia RTX 3060, No OS
Tootekood: 10UEK-039XPL
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 10UEK-039XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2021-09-16 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib