Sülearvuti HP 15-en1017na Ryzen | OMEN 5 5600H hexa/ 15.6 FHD AG 144Hz/ 16GB/ 512GB PCIe/ No ODD/ RTX 3060 6GB/ Mica Silver/ KBD BL-RGB 4Zone UK/ W10H6
Sülearvuti HP 15-en1017na Ryzen | OMEN 5 5600H hexa/ 15.6 FHD AG 144Hz/ 16GB/ 512GB PCIe/ No ODD/ RTX 3060 6GB/ Mica Silver/ KBD BL-RGB 4Zone UK/ W10H6
Tootekood: 38V17EA#ABU GTIN: 195908077251
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 38V17EA#ABU |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2021-09-21 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib