Sülearvuti Acer Triton 300 PT314 15.6 IPS i7-11370H 16GB 512SSD RTX3060 NH.QBJEL.003
Tootekood: NH.QBJEL.003 GTIN: 4710886641353
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QBJEL.003 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2021-09-24 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib