Sülearvuti Asus ROG Strix G15 15.6" FHD R9-5900H 8GB/512GB SSD RTX3060 Win10 G513QM-HF120T (90NR0571-M08320)
Tootekood: 90NR0571-M08320 GTIN: 4711081312581
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0571-M08320 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 9 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib