Sülearvuti Asus ROG Strix G15G513QR-HF236T R9-5900H 32GB/512GB SSD 15"FHD RTX3060 W10
Tootekood: 90NR0562-M05840 GTIN: 4711081369622
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0562-M05840 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 9 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib