Sülearvuti Asus TUF Gaming A17 FA706QM-HX049R S learvuti 43,9 cm (17.3") Full HD AMD Ryzen 7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Must, Hall
Sülearvuti Asus TUF Gaming A17 FA706QM-HX049R S learvuti 43,9 cm (17.3") Full HD AMD Ryzen 7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Must, Hall
Tootekood: 90NR05Z4-M01470 GTIN: 4711081088400
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR05Z4-M01470 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib