Sülearvuti DELL G5 5510 39,6 cm (15.6") Full HD 10th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Hall
Sülearvuti DELL G5 5510 39,6 cm (15.6") Full HD 10th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Hall
Tootekood: F7PKR GTIN: 5397184593592
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | F7PKR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib