Sülearvuti DELL XPS 17 9710 43,2 cm (17") Puutetundlik ekraan 4K Ultra HD 11th gen Intel Core i7 32 GB DDR4-SDRAM 1000 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Plaatina, Hõbedane
Sülearvuti DELL XPS 17 9710 43,2 cm (17") Puutetundlik ekraan 4K Ultra HD 11th gen Intel Core i7 32 GB DDR4-SDRAM 1000 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Plaatina, Hõbedane
Tootekood: H0M9W GTIN: 5397184596548
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | H0M9W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib