Sülearvuti DELL XPS 17 9710 43,2 cm (17") Full HD+ 11th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Must, Plaatina, Hõbedane
Sülearvuti DELL XPS 17 9710 43,2 cm (17") Full HD+ 11th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Home Must, Plaatina, Hõbedane
Tootekood: MN8PR GTIN: 5397184594193
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MN8PR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-01-11 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib