Sülearvuti Gigabyte AORUS 17G i7-11800H / 16GB / 512 / Win10 RTX3060 300Hz
Tootekood: KD-72EE325SH GTIN: 4719331958718
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | KD-72EE325SH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-12 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib