Sülearvuti DELL Inspiron G15 5511-3377 - must
Tootekood: 5511-3377 GTIN: 5397184693377
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5511-3377 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-01-15 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib