Sülearvuti Dream Machines i7 15.6 144Hz / RTX3060 / 500 GB M.2 SSD / 16 GB
Tootekood: RG3060-15PL29
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | RG3060-15PL29 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 500GB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-15 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib