Sülearvuti HP OMEN 15-en1001nc, Ryzen 7 5800H, 15.6 FHD AG IPS 144Hz, 16GB DDR4, SSD 512GB, GeForce RTX 3060 6GB, Win11 Home, ON-SITE
Sülearvuti HP OMEN 15-en1001nc, Ryzen 7 5800H, 15.6 FHD AG IPS 144Hz, 16GB DDR4, SSD 512GB, GeForce RTX 3060 6GB, Win11 Home, ON-SITE
Tootekood: 430D3EA#BCM GTIN: 195908848691
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 430D3EA#BCM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-15 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib