Sülearvuti HiRO mänguri N560 15,6", 144Hz - i7-10870H, RTX 3060 6GB, 16GB RAM, 512GB SSD M.2, W10
Tootekood: NBC-N560I73060-H01 GTIN: 5900626908818
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NBC-N560I73060-H01 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-15 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib