Sülearvuti Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H 16"WQXGA AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB NVIDIA Quadro RTX3060 ilma operatsioonisüsteemita (82JQ00EBPB)
Sülearvuti Lenovo Legion 5 Pro 16ACH6H 16"WQXGA AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB NVIDIA Quadro RTX3060 ilma operatsioonisüsteemita (82JQ00EBPB)
Tootekood: 82JQ00EBPB GTIN: 195891395189
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82JQ00EBPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-15 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib