Sülearvuti Lenovo Legion 5 Pro 16ACH 82JQ008EGE R5-5600H 16GB/512GB 16"QHD RTX3060 W11
Tootekood: 82JQ008EGE GTIN: 195713623216
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82JQ008EGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-16 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib