Sülearvuti Acer Predator PT315-53-549H DDR4-SDRAM Notebook 39,6 cm (15.6" ) 2560 x 1440 Pixel Intel Core i5 Prozessoren der 11. Generation 16 GB 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (
Sülearvuti Acer Predator PT315-53-549H DDR4-SDRAM Notebook 39,6 cm (15.6" ) 2560 x 1440 Pixel Intel Core i5 Prozessoren der 11. Generation 16 GB 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (
Tootekood: NH.QDQEV.002 GTIN: 4710886531074
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QDQEV.002 |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib