Sülearvuti Acer Nitro 5 AN515-45-R4LJ - Ryzen 5 5600H / 3.3 GHz - ESHELL - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 39.62 cm (15.6") 1920 x 1080 (Full HD) @ 144 Hz - GF RTX 3060 - Bluetooth, Wi-Fi 6 - Schief
Sülearvuti Acer Nitro 5 AN515-45-R4LJ - Ryzen 5 5600H / 3.3 GHz - ESHELL - 16 GB RAM - 512 GB SSD - 39.62 cm (15.6") 1920 x 1080 (Full HD) @ 144 Hz - GF RTX 3060 - Bluetooth, Wi-Fi 6 - Schief
Tootekood: NH.QBCEV.008 GTIN: 4710886428701
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QBCEV.008 |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Bluetooth | Jah |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib