Sülearvuti Acer Nitro 5 AN515-45 - Ryzen 7 5800H / 3.2 GHz - Win 11 Home 64-bit - GF RTX 3060 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 39.6 cm (15.6") IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 144 Hz - Wi-Fi 6 - Sc
Sülearvuti Acer Nitro 5 AN515-45 - Ryzen 7 5800H / 3.2 GHz - Win 11 Home 64-bit - GF RTX 3060 - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 39.6 cm (15.6") IPS 1920 x 1080 (Full HD) @ 144 Hz - Wi-Fi 6 - Sc
Tootekood: NH.QBCEV.00G GTIN: 4710886761464
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QBCEV.00G |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib