Sülearvuti Acer Nitro 5 AN517-41-R78G Notebook 43,9 cm (17.3" ) Full HD AMD Ryzen 7 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Linux Schwarz - Rot (NH.QAREV.00G)
Sülearvuti Acer Nitro 5 AN517-41-R78G Notebook 43,9 cm (17.3" ) Full HD AMD Ryzen 7 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Linux Schwarz - Rot (NH.QAREV.00G)
Tootekood: NH.QAREV.00G GTIN: 4710886598237
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NH.QAREV.00G |
| Operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib