Sülearvuti Gigabyte AERO 15 OLED KD-72DE624SR 15.6"UHD i7-11800H RTX-3060 16GB RAM 1TB SSD W11P
Tootekood: AERO 15 OLED KD-72DE624SR GTIN: 4719331982355
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | AERO 15 OLED KD-72DE624SR |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 3840×2160 UHD (4K) |
| Kõvaketta maht | 1TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib