Sülearvuti HP Laptop HP NTB OMEN 15-ek1050nc,i7 10870H,15.6 FHD AG IPS 144Hz,16GB DDR4,SSD 512GB,GeForce RTX 3060 6GB,FreeDos,ON-SITE
Sülearvuti HP Laptop HP NTB OMEN 15-ek1050nc,i7 10870H,15.6 FHD AG IPS 144Hz,16GB DDR4,SSD 512GB,GeForce RTX 3060 6GB,FreeDos,ON-SITE
Tootekood: 430D0EA#BCM GTIN: 195908848660
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 430D0EA#BCM |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib