Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Extreme G4 20Y5001TPB i7-11800H | Touch16.0WQUXGA | 32GB | 512SSD | RTX 3060 | W10P
Tootekood: 20Y5001TPB GTIN: 195891752975
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20Y5001TPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | UXGA (1600 × 1200) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib