Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16p 40,6 cm (16") WQXGA AMD Ryzen 7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Hall
Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16p 40,6 cm (16") WQXGA AMD Ryzen 7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Hall
Tootekood: 20YM000AGE GTIN: 195713587440
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20YM000AGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib