Sülearvuti MSI Gaming GF66 11UE-044 Katana 39,6 cm (15.6") Full HD 11th gen Intel Core i7 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) FreeDOS Must
Sülearvuti MSI Gaming GF66 11UE-044 Katana 39,6 cm (15.6") Full HD 11th gen Intel Core i7 8 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) FreeDOS Must
Tootekood: GF66 11UE-044 GTIN: 4719072824150
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GF66 11UE-044 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib