Sülearvuti MSI Gaming GF76 11UE-036 Katana 43,9 cm (17.3") Full HD 11th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) FreeDOS Must
Sülearvuti MSI Gaming GF76 11UE-036 Katana 43,9 cm (17.3") Full HD 11th gen Intel Core i7 16 GB DDR4-SDRAM 512 GB SSD NVIDIA GeForce RTX 3060 Wi-Fi 6 (802.11ax) FreeDOS Must
Tootekood: 0017L1-036 GTIN: 4719072824273
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 0017L1-036 |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2022-01-21 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib